top of page

 

Ana Sayfa > Hizmetlerimiz > Epilasyon

Epilasyon

Sadece 8 Seansta tüylere veda edin

Salonumuzda tüm dünya ülkelerinin son yıllarda kabul ettiği IPL sistemi kullanmaktayız. Bu sistemin en büyük avantajı, ince ve açık renk tüylerde başarı oranın klasik lazer cihazlarına göre çok daha yüksek olmasıdır. Uzun yıllardır başarı ile sürdürdüğümüz bu hizmetimizden faydalanan yüzlerce misafirimiz günlük hayatlarında ve özellikle yaz aylarında rahatlığın tadını çıkartıyorlar.

 

Siz de bu kulübe katılmak istemez misiniz?

IPL nedir?

Acısız uygulama

IPL - Intensive Pulse Light System in çalışmasındaki temel prensip, lazer ışınlarının, kıl ve kıl kökünde bulunan ve kıla rengini veren melanin pigmenti ile etkileşmesi sonucunda, açığa çıkan ısı ile, içerisinde kıl mevcut olan kıl köklerinde tahribat meydana getirilmesidir.

Çoğu zaman 8 seansta kılların tamamı yok olur. 
Uygulama öncesi  uzmanınız tarafından cilt tipi tesbit edilir. Gerek kıl, gerekse cilt tipi uygulanacak etkin lazer ışınının dozunun ayarlanmasında önemli olduğu için epilasyon uygulamasının sonuçlarını etkiler. Lazer uygulaması yapılan bölgeler, her seans sonrası en az 1 hafta güneşten korunmalı ve  yüksek faktörlü bir güneş koruyucu ile korunmalıdır.

beamax.jpg

Hangi bölgelere uygulanlır?

Güvenli, etkili, uzun süreli rahatlık

Intensive Pulse Light Sysrem ile epilasyon vücutta  hemen hemen her bölgeye uygulanabilit. En çok tercih edilen alanlar yüz, ense, boyun, kaşlar, kol ve koltukaltı, bacak, göbek, kalça, sırt, omuz, bel, ve göğüsler ve bikini çizgisi gibi hassas bölgelerdir.

Yeniliklerden haberdar olmak için #Magictouchguzellik

bottom of page