top of page

 

Ana Sayfa > Yorumlar

Yorumlar

Avatar 100

Prof Dr Nükhet S, öğretim görevlisi

1.5 - 2 Saatini keyifle, güleryüzlü ve enerjik kadınların hoşsohbetiyle sıcak ve huzurlu bir ortamda geçirmenin başka bir yolunu bilmiyorum.
Ben kendime yaptığım en büyük hediyenin Magic Touch olduğunu düşünüyorum. Üstelik her türlü bakım var, hem bedene hem ruha. 

Avatar 104

Özlem U, kimya mühendisi

Sevgili Berna Hanım'cığım,
Bu mucizevi cihaz daha önce nerdeydi?IPL epilasyon senelerce çektiğim hem acılara (ağda) hem de bir türlü kurtulamadığım tüylerime son verdi.Sanıyorum 7.seansım bitti ama rötuşlara gidiyorum gibi birşey.Sonucu daha 5.seansta almıştım zaten.Çok rahat bir yaz geçirdim. İnsanın aman tüylerim var denize nasıl gireceğim düşüncesinin olmayışı ne güzel birşeymiş meğer:)
Tüylerin yok olmasının yanında cildim de çok pürüzsüz bir hal aldı.Acı deseniz yok gibi,sonuç deseniz süper.Kızımın yaşı tututuğu an hemen onu da başlatacağım, o benim yaşadığım sıkıntıları yaşamasın, çok daha erken rahata kavuşsun diye...
Çok fazla söylenecek birşey yok aslında hala başlamakta kararsızsanız zaman kaybediyorsunuz derim.
Berna Hanım;sizin hep yeniliklere açık ,işinizde daima mükemmeli aradığınızı biliyordum bununla birkez daha kanıtladınız tekrar çok teşekkürler... Ekibinize nazımı çektikleri ve emekleri için çok teşekkür ederim.
Magic Touch Ailesi İYİ Kİ VARSINIZ! Sevgiler

Avatar 103

Prof Dr Şule Ö, öğretim görevlisi

Magic Touch  web sitesinden izleyenlere merhaba demek benim için çok farklı bir duygu. Bu güzel duyguyu aşağıdaki satırları yazmaya başlarken farkettim. Magic Touch’ın kurucusu  Sevgili Berna Şuşut öncelikle benim için çok değerli ve güvenilir bir dost. Sohbetinden her zaman keyif aldığım bir arkadaş. Uzmanı olduğu konularla sınırlı kalmayan,geniş bir yelpazede bilgi birikimine sahip, günceli takip eden bir araştırmacı. Yaptığı işi severek ve daha da önemlisi gerçekten en doğrusunu yaptığına inanarak ve inandırarak yapan işinin ehli örnek bir profesyonel.
Sevgili Berna, sen profesyonelliğini,  ticari amaçların önünde tutacak kadar cesur davranışlar sergiledin. Ben bunu  her zaman hayranlıkla izledim ve dile getirdim. Yüz ve vücut bakımıyla ilgili önerilerin işin doğasına uygun olarak kişiye özeldi. Üstelik bunu yaparken uygulamalarını  bilimsel araştırmalara dayandırdığına şahit oldum. Sadece arkadaşın olarak değil bir müşteri olarak da bu tutumunun başka alanlardaki profesyonellere örnek olmasını diledim. Bunca senedir  senin her bakım önerini kayıtsız şartsız ve gerçekten inanarak uygulama hevesimin en önemli nedeni buydu. Arkadaşlık, dostluk elbette her zaman ve herkesle yaşanacak deneyimler değil  biliyorum, ama inan bana senin gibi bir  profesyonele kendimi, annemi ve kızımı gönül rahatlığıyla emanet etmek bu devirde en az onun kadar önemli.
Artık bir  web sitesine sahip olduğunu bilmek benim içim ayrıca bir mutluluk. Çağa uygun olarak e-dünyada, böyle bir platformda, sanal dünyada gerçek bir uzman olarak yerini aldın.   Sana ve çok değerli bilgi birikimine ihtiyaç duyanlara hayırlı olsun.
Sevgilerimle

Avatar 102

Özlem Ç K, girişimci

Magic Touch Berna Şuşut güzellik salonu, benim için sadece vücuduma ayırdığım zamandan öte ruhumu da dinlendirdiğim bir yer.
15 yıldır tanıştığım kıymetli insan Berna Şuşut gerekli bakımları yaparken bir yandan da müthiş ilgisiyle, her konudaki derin bilgisi ile her türlü konuda sohbet ederek bir yandan en iyi dostlarımdan biri oldu.
Zayıf birisi olmama rağmen her zaman bacaklarımda bağ dokusu gevşekliği, zaman zaman da selülit vardı. Aynı zamanda kalça bölgemde de selülit vardı. 10 seans gittiğim elektroterapi harikalar yarattı.
Hiç spor yapmamama ve yediklerime hiç dikkat etmememe rağmen bacaklarım lenf drenaj sonucu girdikleri formu uzun süre korudular. Geçen yıllarda kış boyu gevşeyen bağ dokumu yaz başları elektroterapi ve lenf drenaj ile sıkılaştırdım. Bazı seanslarda da yosun mucizesinden de faydalandık. Her gittiğimde hazırlanan harika ortam aynı zamanda günün yorgunluğu atmamı da sağladı.

Avatar 108

Emre E, kültür yöneticisi - editör

Lisede kendimi en çirkin hissettiğim dönemde sivilcelerimden kurtulmak için arkadaşımın tavsiyesiyle gittiğim güzellik salonu Magic Touch benim için artık bir ev haline geldi. Cildimin düzelmesi, sivilcelerimin bir daha çıkmayacak olmasının ötesinde, düzenli olarak cildimi temizlemeyi, bakım yapmayı, ona zaman ayırmayı öğrendim. Aynı zamanda yaşadığım kilo sorunlarını da Berna Teyze'nin diyet ve sağlıklı beslenme önerileri sayesinde atlattım. Benim için bu zorlu dönemi güzel ve kolay yaşanır kılan Berna Teyze'ye ve Magic Touch'a çok teşekkürler.

Avatar 109

Çağlayan E, çevirmen

Berna’yı tanıyalı yirmi yıldan fazla olmuştur. Önce çalıştığı güzellik salonunda, sonra kendi kurduğu Magic Touch’da bağlantımız hiç kopmadı. Kopmak bir yana giderek güçlendi. Tertemiz mekânı, güler yüzü, dürüstlüğü,  enerjik, saygılı yapısıyla öncelikle bana güven verir o.
İşine âşıktır diyebilirim. Heyecanı, en yeni ve en iyiyi araştırması hiç bitmez. Kimsenin etkisinde kalmadan ancak kendi aklı yatarsa bir ürün ya da aleti kullanır ve önerir. İnsan kendisini onun salonunda müşteri değil misafir gibi hisseder. Aldığınız servis ne olursa olsun, sadece bedene değil, insanın ruhuna da işler. Çalışanları da kendisi gibi pırıl pırıl, profesyonellikle özel ilgiyi başarıyla bağdaştıran kişilerdir.
Kronolojik yaş geri gitmez ama Berna’nın öneri ve uygulamalarıyla pekâlâ “dondurulabilir”.
Ben Magic Touch’da yıllardır her ay düzenli cilt bakımı yaptırırım ve sanırım sıklıkla insanların bana “hiç yaşını göstermiyorsun” demesini büyük ölçüde bu bakımlara yani Berna Hanım ile Magic Touch’a borçluyum.

Avatar 111

Ülkü H, ev hanımı

Magic Touch, kendine güven, yaşlılığı geciktirme yeridir.

Avatar 103

Pınar H, psikolog

Neredeyse 20 senedir devam ediyorum Magic Touch'a. 42 Yaşındayım ama cildim Berna hanımla bir olup ısrarla 30 yaşımda olduğuma inandırıyor beni.Herkes soruyor bir sırrın olmalı diye? 20 Senedir ne botox ne başka bir müdahale, diyorum ki; formül çok basit ayda 1 Magic Touch. Çünkü o ayda bir cilt bakımlarında,  Berna hanımın ilk günkü idealizmi, profesyonelliği, meslek aşkı ve yaydığı olumlu enerji son derece doğal ve mükemmel sonuç veren cilt bakım ürünleriyle birleşiyor.
Sonuç: Yaşadığım sürece Magic Touch benimle olacak....

Avatar 102

Dilek S, yönetici

Magic Touch adi gibi insan uzerinde sihirli bir dokunus hissi yaratan bir guzellik ve terapi merkezi. Berna hanimin buyuk bir sevgiyle  yaptigi, surekli gelistirmeye calistigi bu is biz hanimlara guzellik, huzur ve bolca bilgi alisverisi sagliyor.Berna hanimin en buyuk ozelligi yaptigi isin hakkini vererek yapmasidir. Onun tarafindan yapilan hic bir islemin sonucsuz kalmayacagini dusunuyorum.  Ustune ustluk Magic Touch'ta dostane sohbetler ve yogun temponuz icinde kendinizi sarj etme imkani bulabilirsiniz. Kendinizi birazcik simartmak istiyorsaniz, mutlaka Berna hanima basvurmanizi tavsiye ediyorum.

Avatar 100

Oya H, emekli yönetici

15 yılı aşkın süredir Berna hanımın düzenli müşterisiyim. Cildimde ciddi bir problem olmadığı halde ileriki yaşlarımı düşünerek yıllarca 3–4 ayda bir cilt bakımına devam ettim.  İstanbul dışına taşınınca bana uzaktan ulaştırdığı ürünler ile ev bakımlarımı devam ettirmek sureti ile bu süre 8–10 ayda bire çıktı. 15 yıldır cildimde ne yazın ne de kışın en ufak bir problemle karşılaşmadığım gibi yaşımı öğrenenler kesinlikle cildimin 35 yaş altında maksimum 40 olabileceğini söylüyorlar.  Sadece işine gösterdiği uç noktadaki özen, titizlik değil aynı zamanda müşterilerine yaklaşımındaki saygı ve sevecenlik de işine yüreğini koyduğunun en açık göstergeleri bana göre.
Teşekkürler Berna Hanım.

Avatar 104

Nur R, ev hanımı

2005 yilindan beri Magic Touch'a gidiyorum. Düzenli olarak yaptirdigim cilt bakimi sayesinde 12 kilo vermeme ragmen cildim hiç bozulmadi. Gözaltima yaptirdigim kolajen bakimi ile de gözalti torbalarimdan kurtuldum. Estetik operasyonlar ile çekilecek zahmetli sonuçlara, ben yalnizca haftada birkaç saatimi ayirarak ulastim. Teşekkürler Magic Touch!

Avatar 109

Aynur D, sosyolog

Ben, açık tenli, kuru, hassas cildi olan 51 yaşında bir bayanım. Ergenlikte hiçbir cilt problemim olmadığı halde daha sonra kullandığım bazı kozmetikler maalesef cildimi çok bozmuş ve yurtdışında tedaviden sonra cildim iyileşmişti. Ancak cildim kuruydu ve korkudan hiçbir krem kullanamıyordum. Çok güvendiğim bir aile dostumun tavsiyesiyle Berna hanımla tanıştım ve benim için vazgeçilmez bir uzman oldu. Tavsiyesiyle kullandığım ürünler ve uyguladığı bakımla cildim yaşıma göre oldukça iyi durumda. Berna hanım ayrıca verdiği pozitif enerjisini, bilgi birikimini, işini çok severek yapması ve kendini devamlı geliştirmesi nedeniyle benim için çok güvenilir ve vazgeçilmez biri olmuştur.

bottom of page