top of page

 

Ana Sayfa > Hizmetlerimiz > Cilt Bakımı ve Göz Çevresi Kolajen

Cilt Bakımı

Saglıklı bir cilt için düzenli bakım

Sağlıklı cilt yapısını korumak için profesyonel ve ev bakımlarının uygulanması gerekir.

Yüz cildi vücudun diğer bölgelerine göre çok daha ince ve hassastır. Uyguladığımız bakımlar cildin canlılığını koruyup nefes almasını sağlarken kırışıklıkları da önleyerek cildin taze ve ipeksi kalmasını sağlar.

Cilt Bakımı seanslarımız ortalama 1.5 saat sürmekte olup, buhar, cilt temizliği, maske, serum ve masaj uygulamalarından oluşur.  Ayrıca sivilce ve leke tedavisi, Ultratone kırışık terapisi, ve sıkılaştırma -toparlama hedefli lifting bakımlarımız da mevuttur. 

Yoğun Göz Çevresi 
Kolajen Bakımı

Yılların izini silin

Göz etrafındaki cilt ince ve sebumsuzdur, bu yüzden daha narin ve kuru olması sebebiyle sarkmaya, kırışmaya açıktır. Bu bölgede kollajen ve elastin daha yüzeysel, daha az korunarak tonus ve elastikiyet kaybı gözlenir. 

Göz altlarındaki morlukları, şişlikleri, yağ torbalarını giderici, beyazlatıcı ve kırışık açıcı yoğun bakım uygulamamız haftada 1 kez olmak üzere probleme göre 6 ya da 12 seans uygulanır, işlem en fazla 30 dk sürer ve etki süresi  en az 1 yıldır. 

Uygulamada kullanılan ürünler:
Collagen mask: cilt fibroblastlarının ürettiği kollajenin aynısıdır, makromoleküler yapıdadır, cildi nemlendirir, korneum tabakasını sağlamlaştırır, gözlere gençlik ve parlaklık verir.
Activator ampul: içerdiği Azeloglisin sayesinde renk açıcı, Escin ve Kafein sayesinde şişlik giderici, C vitamini sayesinde nemlendirici ve hücre yenileyicidir.

Yeniliklerden haberdar olmak için #Magictouchguzellik

bottom of page